Opa Kenno valurauast praepann 28cm

Tootekood: 52250030
Kaubamärk: Opa
Tarneaeg: 1-3 tp
Hind:
44,90 €
Kogus: - +

VideoOpa Kenno valurauast praepann diam 28cm.

Kenno praepann on valurauast pannile omaste suurepäraste küpsetamis- ja praadimisomadustega ning samaaegselt mittenakkuva kattega. Seetõttu on see hooldusvaba ega vaja sisse töötamist nagu tavaline valurauast pann. 

Pannil on kärjekujuline põhi, mis sobib väga hästi ka kõrge valgusisaldusega toiduainete, nagu kala või kanamunad, praadimiseks. Tänu terasest varrele saab näiteks liha panni peal pruunistada ja siis ahjus hautada.

Pann sobib kõikidele pliiditüüpidele, kaasa arvatud induktsioonpliit, samuti ahju. 

Kuigi Kenno pann on valmistatud valurauast on see ca 50% kergem kui tavaline valurauast pann. Pannil on paks põhi ja kuumeneb kiiresti. 

Tähelepanu! Panni tuleb pesta käsitsi. Tänu mittenakkuvale pinnale on seda kerge voolava vee all pesta. Ära kuumuta tühja panni. 

Sarnased tooted

Valurauast pann pika puidust varrega

Tootekood: L276107 ,   Tarneaeg: 1-3 tp
21,49 €

Maailma Parim Pann, mille põhi ei lähe kasutamise käigus kumeraks! Sobib nii professionaalsetele kokkadele kui ka kodustele gurmaanidele, kes hindavad kvaliteeti. Kasutamiseks kõikidel pliiditüüpidel, va induktsioonpiidil.

Tootekood: LSKU 526-E ,   Tarneaeg: 1-3 tp
57,99 €

Maailma Parim Pann, mille põhi ei lähe kasutamise käigus kumeraks! Sobib nii professionaalsetele kokkadele kui ka kodustele gurmaanidele, kes hindavad kvaliteeti. Grillimispinna ja rasvakanaliga põhi. Kasutamiseks kõikidel pliiditüüpidel, ka induktsioonpiidil.

Tootekood: LSKU I-3524BBQ-E ,   Tarneaeg: 1-3 tp
99,00 €

Maailma Parim Panni kaas

• Kandiline, mõõt 28x 28cm
• Kuumakindlast klaasist
• Ventileerimise nupuga
• Toote kaal 1.265kg

Sobib nii professionaalsetele kokkadele kui ka kodustele gurmaanidele, kes hindavad kvaliteeti.

Tootekood: LSKU E28-E ,   Tarneaeg: 1-3 tp
22,99 €

Maailma Parim Pann, mille põhi ei lähe kasutamise käigus kumeraks! Sobib nii professionaalsetele kokkadele kui ka kodustele gurmaanidele, kes hindavad kvaliteeti. Sobib kasutamiseks kõikide pliiditüüpidega, va induktsioonpliidil.

• Läbimõõt: 28cm
• Serva kõrgus: 5cm
• Eemaldatav käepide!

Tootekood: LSKU 528-E-Z20B ,   Tarneaeg: 1-3 tp
63,99 €