Opa Kenno valurauast praepann 24cm

Tootekood: 52250010
Kaubamärk: Opa
Tarneaeg: 1-3 tp
Hind:
34,90 €
Kogus: - +

Video



Opa Kenno valurauast praepann  diam  24cm

Kenno praepann on  valurauast pannile omaste suurepäraste küpsetamis- ja praadimisomadustega ning samaaegselt  mittenakkuva kattega. Seetõttu on ta hooldusvaba ja teda ei pea sisse töötama nagu tavalist valurauast panni. 

Pannil on kärjekujuline põhi, mis sobib väga hästi ka kõrge valgusisaldusega toiduainete nagu kala või kanamunad praadimiseks. Tänu terasest varrele saab näitek liha panni peal pruunistada ja siis ahjus hautada.

Pann sobib kõikidele pliiditüüpidele, kaasa arvatud induktsioonpliit, samuti  ahju. 

Kuigi Kenno pann on valmistatud valurauast on ta ca 50% kergem kui tavaine valurauast pann. Pannil on paks põhi ja ta kuumeneb kiiresti. 

Tähelepanu! Panni tuleb pesta käsitsi.  Tänu mittenakkuvale pinnale on teda kerge voolava vee all pesta. Ära kuumuta tühja panni. 

 

 

Sarnased tooted

Maailma Parim Pann, mille põhi ei lähe kasutamise käigus kumeraks! Sobib nii professionaalsetele kokkadele kui ka kodustele gurmaanidele, kes hindavad kvaliteeti. Sobib kasutamiseks kõikide pliiditüüpidega, va induktsioonpliidil. Pannil on triibuline grillpõhi, mis laseb kuumal õhul lihale alt poolt ligi ja rasval välja valguda!

Tootekood: LSKU E285G-E ,   Tarneaeg: 1-3 tp
75,99 €

Maailma Parim Pann, mille põhi ei lähe kasutamise käigus kumeraks! Sobib nii professionaalsetele kokkadele kui ka kodustele gurmaanidele, kes hindavad kvaliteeti. Kasutamiseks kõikidel pliiditüüpidel, va induktsioonpiidil.

Tootekood: LSKU 732-E ,   Tarneaeg: 1-3 tp
99,00 €

"Maailma Parim Pann" pott, mille põhi ei lähe kasutamise käigus kumeraks!Sobib nii professionaalsetele kokkadele kui ka kodustele gurmaanidele, kes hindavad kvaliteeti.

• Läbimõõt 16cm
• Serva kõrgus 9cm
• Maht: 1.5 liitrit

Tootekood: LSKU 916-E ,   Tarneaeg: 1-3 tp
53,99 €

Opa roostevaba kastrul kastrul Mari 3,0L.Toodetud Soomes

Tootekood: 52010030 ,   Tarneaeg: 1-3 tp
31,90 €

Opa Arki kerge valurauast pann 26cm.

Tootekood: 52420020 ,   Tarneaeg: 1-3 tp
34,90 €