Opa Kenno valurauast praepann 24cm

Tootekood: 52250010
Kaubamärk: Opa
Tarneaeg: 1-3 tp
Hind:
34,90 €

VideoOpa Kenno valurauast praepann  diam  24cm

Kenno praepann on  valurauast pannile omaste suurepäraste küpsetamis- ja praadimisomadustega ning samaaegselt  mittenakkuva kattega. Seetõttu on ta hooldusvaba ja teda ei pea sisse töötama nagu tavalist valurauast panni. 

Pannil on kärjekujuline põhi, mis sobib väga hästi ka kõrge valgusisaldusega toiduainete nagu kala või kanamunad praadimiseks. Tänu terasest varrele saab näitek liha panni peal pruunistada ja siis ahjus hautada.

Pann sobib kõikidele pliiditüüpidele, kaasa arvatud induktsioonpliit, samuti  ahju. 

Kuigi Kenno pann on valmistatud valurauast on ta ca 50% kergem kui tavaine valurauast pann. Pannil on paks põhi ja ta kuumeneb kiiresti. 

Tähelepanu! Panni tuleb pesta käsitsi.  Tänu mittenakkuvale pinnale on teda kerge voolava vee all pesta. Ära kuumuta tühja panni. 

 

 

Sarnased tooted

Maailma Parim Pann, mille põhi ei lähe kasutamise käigus kumeraks! Sobib nii professionaalsetele kokkadele kui ka kodustele gurmaanidele, kes hindavad kvaliteeti. Kasutamiseks kõikidel pliiditüüpidel, ka induktsioonpiidil.

Tootekood: LSKU I-526-E ,   Tarneaeg: 1-3 tp
79,99 €

Maailma Parim Pann, mille põhi ei lähe kasutamise käigus kumeraks! Sobib nii professionaalsetele kokkadele kui ka kodustele gurmaanidele, kes hindavad kvaliteeti. Grillimispinna ja rasvakanaliga põhi. Kasutamiseks kõikidel pliiditüüpidel, va induktsioonpiidil.

Tootekood: LSKU 3524BBQ-E ,   Tarneaeg: 1-3 tp
89,00 €

Maailma Parim Pann, mille põhi ei lähe kasutamise käigus kumeraks! Sobib nii professionaalsetele kokkadele kui ka kodustele gurmaanidele, kes hindavad kvaliteeti. Kasutamiseks kõikidel pliiditüüpidel, va induktsioonpiidil.

Tootekood: LSKU 226-E ,   Tarneaeg: 1-3 tp
59,00 €

Maailma Parim Pann, mille põhi ei lähe kasutamise käigus kumeraks! Sobib nii professionaalsetele kokkadele kui ka kodustele gurmaanidele, kes hindavad kvaliteeti. Sobib kasutamiseks kõikide pliiditüüpidega, va induktsioonpliidil.

• Läbimõõt: 28cm
• Serva kõrgus: 5cm
• Eemaldatav käepide!

Tootekood: LSKU 528-E-Z20B ,   Tarneaeg: 1-3 tp
63,99 €

Opa Heavy Metal süsinikterasest pann 28 cm

Tootekood: 52260060 ,   Tarneaeg: 1-3 tp
39,90 €