Opa Heavy Metal süsinikterasest pann 24cm

Tootekood: 52260020
Kaubamärk: Opa
Tarneaeg: 1-3 tp
Hind:
29,90 €
Kogus: - +

VideoOpa Heavy Metal süsinikterasest pann 24cm. Pann sobib kõikidele pliiditüüpidele, ka indukstsioonpliidile, samuti ahju.

Süsinikterasest pannid on hea alternatiiv pinnakattega pannidele kuna neilt ei eraldu  pinnakatte osakesi. Kuna pinnakate puudub siis tuleb pann "sisse töötada" samamoodi nagu valurauast panni. Kasutamise käigus muutub pann mittenakkuvaks. 

Pann sobib eriti hästi näiteks kartuliviilude pruunistamiseks või ja õliga. Pannil võib kasutada metallist köögitarvikuid!

Enne panni kasutusele võttu pese pann kuuma vee ja nõudepesuvedelikuga ning kuivata. Pann on juba eelnevalt töödeldud rasvaga, seetõttu ei pea seda kohe rasvaga uuesti sisse töötama. Pese pann kohe peale kasutamist sooja veega ja ära enam kasuta pesuaineid kuna need võivad imbuda pannile tekkinud rasvakihi sisse. Pühi pann majapidamispaberiga kuivaks. Panni ei tohi pesta nõudepasumasinas. Panni musta pinna kulumine ei ole ohtlik ja rasva põledes see taastub.  

Panni kasutamine.

1. Kuumuta panni mõõdukalt. Liiga tugev kuumus võib panni põhja kõveraks väänata ja tema esialgne vorm enam ei taastu. Panni ei tohi kuumutada tühjana. Lisa pannile kuumutamise ajaks tilk vett. Süsinikterasest pann on õhem kui valurauast pann ja see kuumeneb ka mõõdukal temperatuuril kiiresti. 

2. Kasuta praadimisel rasva, eriti panni kasutuselevõtu alguses. Kui pannile on tekkinud püsiv rasvakiht, võib rasva kogust vähendada. Väldi praetava toidu tihedat ümberpööramist. Ole kõrge valgusisaldusega toiduainete, nagu kanamunad või valge kalaliha, praadimisel tähelepanelik ja alanda pliidi temperatuuri.

Sarnased tooted

Maailma Parim Pann, mille põhi ei lähe kasutamise käigus kumeraks!Sobib nii professionaalsetele kokkadele kui ka kodustele gurmaanidele, kes hindavad kvaliteeti. Kasutamiseks kõikidel pliiditüüpidel, va induktsioonpiidil.

Tootekood: LSKU 124-E ,   Tarneaeg: 1-3 tp
45,00 €

Maailma Parim Pann, mille põhi ei lähe kasutamise käigus kumeraks! Sobib nii professionaalsetele kokkadele kui ka kodustele gurmaanidele, kes hindavad kvaliteeti. Grillimispinna ja rasvakanaliga põhi. Kasutamiseks kõikidel pliiditüüpidel, va induktsioonpiidil.

Tootekood: LSKU 3524BBQ-E ,   Tarneaeg: 1-3 tp
89,00 €

Grillplaat Dangrill, Grill Flex süsteemile

• Mõõdud: Ø30cm
• Valurauast
• Ideaalne Grill Flex seeria gaasigrillidele VALHAL ja ODIN
87831
• Ühelt poolt triibuline, teiselt sile
• Kaal 3,9kg

Tootekood: L87831 ,   Tarneaeg: 1-3 tp
38,49 €

Opa Kenno valurauast praepann  24cm

Tootekood: 52250010 ,   Tarneaeg: 1-3 tp
34,90 €

Opa Arki valurauast haudepott 2,5L punane.

Tootekood: 52410040 ,   Tarneaeg: 1-3 tp
49,00 €