Opa Arki kerge valurauast pann 28 cm

Tootekood: 52420030
Kaubamärk: Opa
Tarneaeg: 2-5 päeva
Hind:
39,90 €
Kogus: - +

VideoOpa Arki kerge valurauast pann   28 cm

Sobib kõikidele pliiditüüpidele kaasa arvatud induktsioonpliit, samuti ahju. 

Enne panni kasutuselevõttu tuleb see korralikult pesta ja taimse või loomse rasvaga sisse töödelda.

Pliidil sissetöötamine: Aseta pann pliidile ja määri kuumale pinnale paar kihti toiduõli. Määrimiskordade vahel oota, et rasv imenduks panni sisse. Lõpuks pühi pann ülemäärasest rasvast puhtaks. Ahjus sissetöötamine: Soojenda pann ahjus ja määri pann toiduõliga kokku. Kuumuta panni 150 °C juures 1-2tundi. Lõpuks pühi pannilt liigne rasv maha. 

Panni toiduõliga  sissepõletatud pinnale tekib naturaalne  mittenattuv kate. Pann kuumeneb kiiresti, peab vastu kõrgele kuumusele ja pannil võib kasutada metallist köögitarvikuid. 

Pannil ei ole kasutaud mittenakkuvat katet. Kasutamise käigus pann i värv tumeneb, panni pind võib muutuda pruunikirjuks, mis on normaalne. Panni kasutamisega muutub ta järjest vähem nakkuvaks. Kasuta praadimiseks rasva.

Puhasta pann kohe peale kasutamist kuuma veega või keetes pannil vett. Puhasta panni käsitsi , nõudepesumasinat mitte kasutada. Puhastamisel ära kasuta nõudepasuvedelikku , sest see võib panni pinnal tekkinud mittenakkuva rasvakihi lahti leotada. Kuivata pann majapidamispaberiga ja määri ta toiduõliga sisse. 

Sarnased tooted

Valurauast pann pika puidust varrega

Tootekood: L276107 ,   Tarneaeg: 2-3 tp
21,49 €

Maailma Parim Pann, mille põhi ei lähe kasutamise käigus kumeraks! Sobib nii professionaalsetele kokkadele kui ka kodustele gurmaanidele, kes hindavad kvaliteeti. Kasutamiseks kõikidel pliiditüüpidel, ka induktsioonpliidile.

Tootekood: LSKU I-1128S-E ,   Tarneaeg: 2-3 tp
85,00 €

Maailma Parim Pann, mille põhi ei lähe kasutamise käigus kumeraks! Sobib nii professionaalsetele kokkadele kui ka kodustele gurmaanidele, kes hindavad kvaliteeti. Kasutamiseks kõikidel pliiditüüpidel, ka induktsioonpiidil.

Tootekood: LSKU I-528-EZ10B ,   Tarneaeg: 2-3 tp
85,00 €

• Alumiiniumist kaas, 50cm

Tootekood: L3508 ,   Tarneaeg: 2-3tp
20,90 €

Opa roostevaba kastrul Mari 7,0L. Toodetud Soomes. 

Tootekood: 52010070 ,   Tarneaeg: 2-5 päeva
51,90 €